<

Köpeğinizle Kamp Yapmanın Rehberi

Köpeğinizle Kamp Yapmanın En İyi Rehberi.


Neden Köpeğinizle Kamp Yapmalısınız?

Kamp yapmak, dışarı çıkmanın ve doğanın sunduğu her şeyin tadını çıkarmanın en iyi yollarından biridir. Yeni yerler keşfetmeniz, arkadaşlarınız veya ailenizle anılar biriktirmeniz ve köpeğinizle kaliteli zaman geçirmeniz için harika bir yoldur. Köpeğinizle kamp yapmak, onun biraz temiz hava alması ve keşfetmesi için harika bir yoldur. Kamp yapmak dünyadaki en sevdiğiniz şey olmasa bile, en azından ormana giden o uzun yolda size eşlik edecek.


1. Genellikle dışarıda olmaya alışkındırlar

Köpekler, düzenli egzersize ihtiyaç duyan doğal kaşiflerdir. Düzenli yürüyüşler olmadan tembel, halsiz, aşırı kilolu ve endişeli olabilirler. Bugünlerde birçok köpek için bloğun etrafında bir yürüyüş yeterli değil! Kamp yapmak onlar için yeni arazide koşarken daha fazla özgürlüğe sahip olmaları için harika bir fırsat.


2. Açık hava etkinlikleri, yavrularınızla daha eğlenceli

Böcek aramada sorun mu yaşıyorsunuz? Vahşi yaşamı koklamaya çalışırken çıldırmalarını izleyin! Yakacak odun mu arıyorsunuz? Yavrularınız ağaçların arasında sopa aramak için etrafta koşuşturmaktan mutlu olacak! Kampta ne yaparsanız yapın, her zaman içlerindeki avcı-toplayıcıyı ortaya çıkaracak eğlenceli bir şeyler vardır.


3. Havlamamaları için onları eğitmekten daha kolaydır

Pek çok insan, kamptayken köpeğinin nasıl davranacağı konusunda endişelenir, ancak çoğu (hepsi değilse de) köpekler, doğada medeniyetten uzaktayken aşırı havlamamanın ne kadar önemli olduğunu bilir ve bunu aşırı havlayarak veya aşırı havlayarak anlarlar. yanlış


Köpeğinizle Kamp Yapmanın Temelleri

-Kamp alanını araştırın ve evcil hayvanlar hakkında ne söylediklerini görün.

-Bir köpek ilk yardım çantası getirin.

- Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ilaçları getirin.

-Yürürken veya kampta dinlenirken yavrularınızı meşgul etmek için değerli bazı ikramlar satın alın.

-Evcil hayvanınızın gündüzleri ısınması veya geceleri yıldızların altında uyuması durumunda serinlemesine yardımcı olacak bir soğutma matı getirin.

- Hem sizin hem de köpeğiniz için bol su paketlemeyi düşünün.

-Taşıma paketinde sıkışık olmadan onlara yemek için yeterli alan sağlayacak, katlanabilir bir yemek kabı hazırlayın.


Harika Bir Açık Hava Macerasına Hazırlanmak

Köpeğinizle kamp yapmak harika bir fikir ama önceden hazırlanmanız gerekiyor. Tüylü arkadaşınızı bir sonraki kamp gezinize götürmeye karar verirseniz, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler var.


İhtiyacınız olan şeylerden biri, hem sizin hem de yavrularınız için özel olarak tasarlanmış bir çadırdır. Ayrıca onlar için bir battaniye ve rahat bir yatak takımı almak isteyeceksiniz. Köpekler insanlar gibi terleyemezler, bu nedenle geceleri sıcaklık düştüğünde onları sıcak tutacak bir battaniye bulmak önemlidir. İhtiyacınız olan son şey, sadece yavrularınız için yiyecek ve su kaplarıdır.


Ayıların bulunduğu bir alanda kamp yapıyorsanız, yırtıcıları korkutup kaçırmaları ihtimaline karşı, yalnızca köpeğinizin çadırın dışındayken kullanması için bol miktarda gıcırtılı top veya diğer gürültülü oyuncakları yanınıza aldığınızdan emin olun. Ayıların bizimkinden çok daha hassas bir işitsel duyusu vardır, bu yüzden yalnızca insan seslerine güvenmeyin.

Önerilen Başlıklar
NN Grup İçin Adria’nın Tartışılamaz Yeri

NN Grup İçin Adria’nın Tartışılamaz Yeri

Takdir edersiniz ki bir işi yaparken en iyisi olsun istemek, iş dünyasında çok olağan bir şeydir. NN Grup olarak biz de güven çizgimiz doğrultusunda, dünyaca bilinen ve kalitesini çoktan kanıtlamış karavan markası Adria'yla iş birliği içerisine girmeyi tercih ettik. Gerek çekme karavan gerekse moto karavan ve camper karavanlarda Avrupa'nın en iyilerinin arasına girerek, farkını gösteren Adria'yı seçme sebebimizi daha anlaşılır kılmak için şöyle bir giriş yapmak istedik...
KARAVAN PARK ALANLARI

KARAVAN PARK ALANLARI

Bir karavan sahibi olduktan veya olmaya karar verdikten sonra en çok araştırılan konulardan bir tanesi de karavan park alanları ve sunulan imkanların neler olduğudur. Gerek yurt için de gerekse yurt dışında bu park alanlarının nasıl olduğu ve karavan sahiplerinin beklentileri nelerdir, gelin hep birlikte bir göz atalım.